П'ятниця, 21 жовтня 2022 12:17

ML 030-023

Зустрічайте ще одну модель у кольорі Coyote - тактичні кросівки ML 030-023, що вдало об’єднали у собі якості як військового, так і спортивного взуття, тож чудово виглядають із повсякденним та спортивним одягом або з військовою формою.

Верх кросівок виконаний з натуральної італійської шкіри ( товщина до 2.0 мм, водотривкість не менше 180 хв., міцність шкіри на роздир не менше 120 Н, ДСТУ ISO 20345) та міцного, стійкого до пилу та бруду поліамідного водовідштовхувального матеріалу «Cordura 6.6» з високою зносостійкістю, що робить кросівки одночасно дихаючими та міцними.

Носок і п’ята посилені італійською шкірою, прогумованою за спеціальною технологією.

Усі місця кросівок, що зазнають основного навантаження прошиті двома рядками для забезпечення додаткової міцності.

Гнучка ТЕП підошва є оптимальним співвідношенням ваги та зносостійкості, вкладна устілка та м’яка підкладка створюють комфорт для ніг під час ходьби та бігу. При виробництві використовується вакуумно-термічний метод кріплення підошви, що надає додаткового захисту від потрапляння вологи всередину кросівка.

Система шнурівки складається з м’яких поліамідних петель з водовідштовхувальним просоченням та металевих, антикорозійних блочок, що забезпечує швидкість шнурування та дозволяє міцно зафіксувати кросівок на нозі, спеціальне плетіння поліамідних шнурків виключає випадкове розшнуровування.

На заднику розміщена петелька для більш зручного та швидкого надягання кросівка, що також виконана с поліаміду.

Для забезпечення максимального комфорту усі матеріали верху кросівок, включаючи шнурки є водовідштовхуючими.

Детальніше в цій категорії: « ML 040-023 ML 033-043 »