Гладкі та аналінові шкіри

Особливість цієї групи шкіряних матеріалів полягає в тому, що вона є лицьовою шкірою з мінімальним коригуванням обличчя та натуральним дрібнозернистим малюнком з досить складними ефектами та технологіями фарбування.

Гладкі шкіри

товщина0,9 -1,1 мм.
середній розмір шкір4,5-5,0 кв
походження сировинидобірне європейське
поверхнянатуральна повнолицева
фарбуваннянапіванілінове
ефектоксамитова матова поверхня
Гладкі шкіри - особливість цієї групи шкіряних матеріалів полягає в тому, що вона є лицьовою шкірою з мінімальним коригуванням обличчя і має дрібнозернистий натуральний малюнок. За рахунок того, що шкіри піддають мінімальній первинній обробці, вони зберігають природні мітки, такі як, невеликі шрами і укуси, що зажили, такі мітки не вважаються дефектом або браком, а навпаки надає меблям благородство і унікальність, це явище характерне для всіх натуральних шкіряних матеріалів. Лицьовий шар шкір цієї групи залишається практично недоторканим, а це означає, що вона має такі цінні якості як еластичність і пружність, вона дуже приємна на дотик, і в той же час має високі показники зносостійкості.

Анілінові шкіри

товщина0,8 -1,0 мм.
середній розмір шкір4,5-5,0 кв
походження сировинипреміальне європейське
поверхняделікатна глянсова повнолицева
фарбуваннянатуральними барвниками
ефектнатуральний блиск
 
Анілінові шкіри - повнолицеві анілінові шкіри, які відносяться до категорії елітних та дорогих, з природною збереженим лицем. Шкіра в цьому артикулі дуже тонка, але вона характеризується досить високою еластичності та міцністю. У процесі дублення шкіри фарбують натуральними напівпрозорими барвниками, у зв'язку з цим вони зберігають свої природні мітки, всі дрібні шрами та укуси, отримані за життя тварини, це не є браком або дефектом, а надає меблевому виробу унікальності. Меблі зі шкіри це завжди престижно та шикарно.

Отримати каталог

Пожалуйста, заполните необходимое поле.
Image
Соціальні мережі: Prime Material
Соціальні мережі: Кожуал
Контакти з нами
Україна:

Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21й км Старокиївської дороги, 38
65025

м. Київ
+38 (050) 492 -10-86
+38 (097) 865 -00-68
e-mail: info@prime-material.com