Зернисті та потовщені

 

Зернисті колекції шкір характеризуються фактурною текстурою зерна, що виражає традиційний вид шкіри для оббивки. Злегка посилена текстура гарантує велику однорідність, хромове дублення та фарбування барвника забезпечують м'якість та еластичність у роботі. Гама кольорів варіюється від ніжних нейтральних до насичених відтінків, що надає елегантності будь-якому інтер'єру.

Дрібнозернисті шкіри

товщина0,9-1,1 мм.
середній розмір шкір4,5-5,0 кв
походження сировинидобірне європейське
поверхняскоригована
фарбуванняпігментованими барвниками
ефектоднотон, двотон або перламутр
Дрібнозернисті шкіри – натуральна меблева шкіра з скоригованою поверхнею, в технологічному процесі виробництва піддається легкій корекції та закріплюється засобами на водній основі. Для виготовлення цих колекцій шкіри використовується європейська сировина та особлива технологія дублення й механічної обробки, що впливає на її м'якість та еластичність.

Потовщені шкіри

товщина1,2 -1,4 мм.
середній розмір шкір4,5-5,0 кв
походження сировинидобірне, Південна Америка
поверхнякрупнозерниста потовщена
фарбуванняпігментованими барвниками
ефектоднотон, двотон, millipunte
Потовщені шкіри – особливість цієї колекції шкір полягає в тому, що вона є щільною, потовщеною лицьовою шкірою з натуральною розбивкою, досягнутою шляхом пом'якшення в барабанах. Первинна обробка надає натуральній шкірі особливу еластичність та повітряну текстуру. За такої обробки зберігається більшість природних міток на шкірі, що з'явились за життя тварини – дрібні шрами і укуси. Плямистий ефект досягається за допомогою складної технології фарбування. Шкіри дуже м'які, але в той же час мають дуже високу міцність і відмінну стійкість до стирання.

Отримати каталог

Пожалуйста, заполните необходимое поле.
Image
Соціальні мережі: Prime Material
Соціальні мережі: Кожуал
Контакти з нами
Україна:

Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21й км Старокиївської дороги, 38
65025

м. Київ
+38 (050) 492 -10-86
+38 (097) 865 -00-68
e-mail: info@prime-material.com