Pelle Nobile

Делікатна колекція натуральних шкір із вишуканою та елегантною поверхнею, по праву відноситься до категорії елітних. Основне завдання при виготовленні цих шкір — це максимальне збереження натурального «обличчя» шляхом відбору найякіснішої сировини та використанням удосконалених рецептур та технологій виробництва з мінімально можливою обробкою.
У процесі дублення ці шкіри фарбують напівпрозорими натуральними барвниками та восковими складникамми, у зв'язку з чим на поверхні зберігаються природні мітки – ділянки, що відрізняються забарвленням та структурою від загального фону. Шкіри досить м'які та тонкі, але в той же час характеризуються високою міцністю та еластичністю, ідеально підходять для реставрації старовинних меблів та виробництва стильних меблів типу Chesterfield.

Для цієї групи ми також пропонуємо різноманітні тиснення, орнаменти.

art. Country

m8165709 Country elm
товщина0,9 -1,1 мм.
середній розмір шкір5,0-5,5 кв
походження сировинидобірне південно-американське
поверхня делікатна повнолицева з блиском
фарбування воскове з масляними наповнювачами
ефект«pull-up»
art. COUNTRY ефект старіння «вінтаж», що м'яко підкреслює подряпини та заломи, з'єднаний з легким тонуванням Pull-up, шкіра при натягу світлішає і створюється ефект патини. Ефект Pull-up надає шкірі виняткового характеру та впізнаваності. Просочення особливими масляними складами надає шкірі благородного блиску і робить її шовковистою на дотик. Шкіри даного артикула повнолицеві, фарбуються природними аніліновими барвниками, згодом можуть змінювати свій вигляд та структуру, створюючи ефект антикварності.
m8165209 Country plane
m8165309 Country ash
m8165909 Country nutwood
m8165509 Country cedar
m8165609 Country oak

art. Embossing

Capri
товщина0,8 -1,0 мм.
середній розмір шкір4,5-5,0 кв
походження сировинидобірне європейське
поверхня тиснення чи орнаменти
фарбуваннявоскове натуральне
art. EMBOSSING –  для всієї колекції Pelle Nobile доступне виконання на замовлення шкір з різними тисненнями та орнаментами, які допоможуть підкреслити індивідуальність та особливий стиль Вашого виробу.
Rattan
Reptile
Ferro battuto
Crocodile

art. Cabinet

m8169509 Cabinet cedar
товщина0,8 -1,0 мм.
середній розмір шкір4,5-5,0 кв
походження сировинидобірне европейське
поверхняделікатна матова повнолицева
фарбування воскове натуральне
ефект«pull-up» вінтаж зістарений
art. CABINET — повнолицеві анілінові шкіри з матовою поверхнею, особливістю яких є ефект старіння – присутність ефекту Pull-up – шкіра при натягу світлішає, створюється ефект патини, а потім її колір відновлюється. Ефект Pull-up створюється за рахунок просочення натуральними восковими складами. Шкіри цієї категорії найчастіше використовують там, де інтер'єру треба надати індивідуальність і вінтажність. Вони неординарно змінють свій первозданний вигляд у процесі експлуатації, згодом можуть змінювати свій вигляд і структуру, стаючи ніжнішими на дотик, створюється ефект потертості.
m8169309 Cabinet ash
m8169739 Cabinet elm

Отримати каталог

Пожалуйста, заполните необходимое поле.
Image
Соціальні мережі: Prime Material
Соціальні мережі: Кожуал
Контакти з нами
Україна:

Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21й км Старокиївської дороги, 38
65025

м. Київ
+38 (050) 492 -10-86
+38 (097) 865 -00-68
e-mail: info@prime-material.com