Pelle Prestige

Добірка потовщених шкір, які вважаються одними з найнадійніших, міцніших і довговічніших. Для цієї колекції характерна "великозерниста" лицьова поверхня. Завдяки ретельному відбору сировини та інноваційним методам виробництва нам вдалося створити продукт з унікальними тактильними властивостями. М'ясиста та щільна текстура шкіри, що відтіняє всю глибину та насиченість кольору – створює ідеальний баланс між візуальним сприйняттям та комфортом у дотиках. Природність продукту делікатно підкреслюється нерівномірністю поверхні, а дрібні зморшки та подряпини не знижують якості, а лише підкреслюють красу та натуральність виробу. Еластична та міцна, вона чудово виглядає у великих та об'ємних моделях, при цьому дуже зносостійка та стійка до механічних пошкоджень.

art. Florida

m8103313 Florida cacao
товщина1,2 -1,4 мм.
середній розмір шкір3,5-5,0 кв
походження сировиниnon EU (вир-во Італия)
поверхнятиснення «dollaro»
фарбуванняпігментованими барвниками
ефектоднотонний або двотонний
art. FLORIDA - натуральна шкіра з високими показниками: пружна та зносостійка. У процесі виробництва лицьове покриття піддається шліфуванню та корекції, а потім тисненню з малюнком «долларо». Завдяки складній та багатоетапній обробці та фарбуванню за допомогою пігментів, шкіра набуває рівномірного малюнку по всій площині. Наймасовіший у співвідношенні ціна - якість
Програма «комбінація» Для артикулів даної групи доступна програма комбінування матеріалів «ШКІРА + ШКІР ЗАМІННИК». Таке рішення дозволяє значно знизити собівартість виробу. У комбінації натуральну шкіру використовують для основних м'яких елементів, які піддаються найбільшому навантаженню в процесі експлуатації – сидіння, спинки та підлокітники, а шкірозамінник використовують для декору та оббивки твердих елементів, таких як – задня стінка та нижня основа виробу
m8100013 Florida dark
m8102213 Florida cinnamon
m8380113 Florida gris
m8100513 Florida snow
m8104533 Florida souffle
m8383613 Florida grafito
m8100713 Florida steel
m8104713 Florida milk

art. Imperial

Imperial mela
товщина1,3 -1,5 мм.
середній розмір шкір4,3-5.0 кв
походження сировинидобірна з Південної Америки
поверхняприродна з розбивкою
фарбуваннянатуральні анілінові барвники
ефектз легким двотоном
 

art. IMPERIAL повнолицева шкіра із збереженою природною поверхнею. Натурально м'яка і шовковиста на дотик, але напрочуд м'ясиста і щільна. Особливий метод фарбування аніліновими барвниками в дубових бочках, у яких пігменти кольору поглинаються природним шляхом, дозволяє досягти вражаючої глибини та наповненості кольору. Секрет її м'якості полягає у товщині, натуральних жирових наповнювачах та підтримці особливого температурного режиму в процесі барабанної розбивки.
Дивовижна закономірність: чим м'якша і приємніша шкіра на дотик, тим яскравіше вираженою стає нерівномірність поверхні, краї та центральні частини шкіри можуть разюче відрізнятися фактурою та нерегулярністю малюнка.

Візуальна естетика натурального вигляду, автентично виділяється завдяки «природним міткам» на шкірі – подряпини та шрами, укуси та зморшки – не дозволяють засумніватися у натуральності виробу.

Imperial grey
Imperial choco

art. Montana

m8382113 Montana daino
товщина1,2 -1,4 мм.
середній розмір шкір4,0-4,8 кв
походження сировиниПівденна Америка
поверхнябарабанна розбивка
фарбуваннязахисне пігментоване
ефектдвотонн

 

art. MONTANA - натуральна пігментована шкіра, максимально натуральне лице та фактура підкреслені глибиною кольору, товщиною та надзвичайною еластичністю в роботі за рахунок спеціальних методів обробки та просоченню натуральними жирами та наповнювачами під час виробництва шкіри. Потовщена поверхня шкіри піддається делікатній обробці, а потім розбивається в спеціальних барабанах, завдяки чому шкіра набуває дивної м'якості та шовковистості.

Всі ці копіткі процеси допомагають створити продукт еталонної якості. Поєднання комфорту, естетики та високої міцності в експлуатації захопило найпрестижніших виробників м'яких меблів усього світу.

Вся колекція складається із пастельних тонів модної палітри 2022 року. Для створення такої гами застосовується пігментне фарбування, але воно настільки легке та технологічно вивірене, що тактильні відчуття залишаються чудовими.

m8380313 Montana avorio
m8380713 Montana ferro
m8380413 Montana naturel
m8380813 Montana lana
m8380513 Montana bianca
m8386113 Montana lilla

Отримати каталог

Пожалуйста, заполните необходимое поле.
Image
Соціальні мережі: Prime Material
Соціальні мережі: Кожуал
Контакти з нами
Україна:

Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21й км Старокиївської дороги, 38
65025

м. Київ
+38 (050) 492 -10-86
+38 (097) 865 -00-68
e-mail: info@prime-material.com