Pelle Ricca

Елегантна колекція підібраних благородних шкір найвищої якості, що ідеально підходить для виробництва меблів у різних стилях. Ретельний відбір сировини преміум якості, чітке дотримання та контроль всіх етапів виробництва, допомагають створити унікальний у своєму роді продукт.
Відсутність механічної обробки лицьової сторони дозволяє зберегти максимально натуральну
поверхню, не порушуючи волокна, відповідальні за міцність продукту. Це робить шкіру виключно
універсальної та надійної у використанні, а рідкісні дефекти, такі як різниця у поверхні малюнка
або дрібні зморшки, не знижують якості, а лише підтверджують натуральність, красу та природну
шляхетність шкіри.

art. Nativo

m8354609 Nativo cream
товщина0,8 -1,0 мм.
середній розмір шкір4,0-4,8 кв
походження сировинидобірне європейське
поверхнялицьовий товар із зернистістю
фарбуваннянапіванілінове
ефектдвотонний з легкою плямистістю
 
art. NATIVO LUX - натуральна напіваналінова шкіра з легкою ледь помітною зернистою фактурою. Делікатне коригування поверхні дозволяє зберегти природну м'якість і шовковистість. Складна технологія двоколірного фарбування з легковловим ефектом «плямистості» - допомагає отримати дуже ніжний та плавний перехід від світлішого відтінку до темного. Історично перевірені методи обробки сировини та технології фарбування, дають в результаті сучасний та елегантний продукт – гарну шкіру з ідеальною та бездоганною поверхнею. Незважаючи на такий багатоетапний процес обробки, шкіра цієї категорії зберігає всі переваги натурального матеріалу – фактуру, колір, запах та стійкість до механічних впливів.
m8352109 Nativo lux bruno
m9024609 Nativo lux milk
m9020309 Nativo lux tortora
m9023609 Nativo cascara
m9020109 Nativo lux grigio

art. Opera

Opera gesso
товщина0,9 -1,1 мм.
середній розмір шкір4,0-4,5 кв
походження сировинидобірне європейське
поверхнянатуральна лицьова
фарбуваннянапіванілінове
ефектоксамитова матова поверхня
 
art. OPERA — шкіра з ледь помітним коригуванням поверхні, яка дозволяє зберегти натуральність шкір вищої якості. Багаторічний досвід виробництва, ідеально відточені процеси та вивірені рецептури у фарбуванні, роблять шкіру цієї категорії особливою та винятковою. Наповненість фактури, глибина та насиченість кольору – результат інноваційних методів виробництва. Шкіра має максимально збережену натуральну поверхню, яку вдається отримати завдяки використанню найякіснішої сировини та мінімальної фізичної та хімічної обробки.
Палітра кольорів колекції створена згідно з провідними трендами італійських виробників меблів. Вдале поєднання технологічних тонкощів та ефектів у фарбуванні допомагає створити унікальний продукт, що значно виділяється серед інших на ринку.
Opera argento
Opera aria
Opera hazel
Opera ottania
Opera bianca
Opera porcellana

art. Novello

Novello indigo
товщина0,8 -1,0 мм.
середній розмір шкір4,0-5,0 кв
походження сировинидобірне європейське
поверхнятиснення «dolce federica»
фарбуваннянапіванілінове
ефектоксамитова матова поверхня
art. NOVELLO - це ідеально адаптований продукт для ринку майбутнього. Він призначений для сучасного споживача, більш вимогливого у сфері якості, стилю та елегантності, але раціонального у ціновій політиці. Артикули цієї групи з делікатною скоригованою поверхнею, дивно повторюють за своєю фактурою та зовнішніми даними натуральну шкіру найвищої якості. Ідеально відібрана сировина дозволяє створити колекцію шкір з максимальною природною лицьовою поверхнею. Витончений напівматовий блиск, оксамитова на дотик поверхня - характерні риси цього виключно продукту, що поєднує в собі сатинову гладкість і ніжність шкіри з високими показниками міцності та еластичності.
Novello brownstone
Novello foxy
Novello spice

art. Sheridan

m8120509 Sheridan white
товщина 0,8 -1,0 мм.
середній розмір шкір4,0-4,5 кв
походження сировинидобірне європейське
поверхнялицьовий товар із зернистістю
фарбуваннянапіванілінове
ефектоднотонний.

art. SHERIDAN - м'яка, гладка, витончена шкіра з природною дрібнозернистою натуральною поверхнею. Для виробництва даного артикула використовуються шкіри високої якості. Лицьовий шар шкір цієї групи залишається практично недоторканим, а це означає, що вони мають такі цінні якості як еластичність і пружність, вони дуже приємні на дотик, і в той же час мають високі показники зносостійкості. Шкіри добре дихають і швидко приймають температуру тіла, створюючи почуття особливого комфорту як у холод, так і в спеку.

m8120009 Sheridan black

Отримати каталог

Будь ласка, заповніть поле.
Image
Соціальні мережі: Prime Material
Соціальні мережі: Кожуал
Контакти з нами
Україна:

Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21й км Старокиївської дороги, 38
65025

м. Київ
+38 (050) 492 -10-86
+38 (097) 865 -00-68
e-mail: info@prime-material.com