Pelle Nobile

Делікатна колекція натуральних шкір із вишуканою та елегантною поверхнею, по праву відноситься до категорії елітних. Основне завдання при виготовленні цих шкір — це максимальне збереження натурального «обличчя» шляхом відбору найякіснішої сировини та використанням удосконалених рецептур та технологій виробництва з мінімально можливою обробкою.

У процесі дублення ці шкіри фарбують напівпрозорими натуральними барвниками та восковими складникамми, у зв'язку з чим на поверхні зберігаються природні мітки – ділянки, що відрізняються забарвленням та структурою від загального фону. Шкіри досить м'які та тонкі, але в той же час характеризуються високою міцністю та еластичністю, ідеально підходять для реставрації старовинних меблів та виробництва стильних меблів типу Chesterfield.

Для цієї групи ми також пропонуємо різноманітні тиснення, орнаменти.

art. Country

товщина: 0,9 -1,1 мм.

середній розмір шкір: 5,0-5,5 кв.м

походження сировини: добірне південно-американське

поверхня: делікатна повнолицева з блиском

фарбування: воскове з масляними наповнювачами

ефект: «pull-up»

art. COUNTRY –  ефект старіння «вінтаж», що м'яко підкреслює подряпини та заломи, з'єднаний з легким тонуванням Pull-up, шкіра при натягу світлішає і створюється ефект патини. Ефект Pull-up надає шкірі виняткового характеру та впізнаваності. Просочення особливими масляними складами надає шкірі благородного блиску і робить її шовковистою на дотик. Шкіри даного артикула повнолицеві, фарбуються природними аніліновими барвниками, згодом можуть змінювати свій вигляд та структуру, створюючи ефект антикварності.

art. Embossing

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: тиснення чи орнаменти

фарбування: воскове натуральне

art. EMBOSSING –  для всієї колекції Pelle Nobile доступне виконання на замовлення шкір з різними тисненнями та орнаментами, які допоможуть підкреслити індивідуальність та особливий стиль Вашого виробу.

art. Cabinet

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: добірне европейське

поверхня: делікатна матова повнолицева

фарбування: воскове натуральне

ефект: «pull-up» вінтаж зістарений

art. CABINET — повнолицеві анілінові шкіри з матовою поверхнею, особливістю яких є ефект старіння – присутність ефекту Pull-up – шкіра при натягу світлішає, створюється ефект патини, а потім її колір відновлюється. Ефект Pull-up створюється за рахунок просочення натуральними восковими складами. Шкіри цієї категорії найчастіше використовують там, де інтер'єру треба надати індивідуальність і вінтажність. Вони неординарно змінють свій первозданний вигляд у процесі експлуатації, згодом можуть змінювати свій вигляд і структуру, стаючи ніжнішими на дотик, створюється ефект потертості.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy