Контакти

ТОВ "ПРАЙМ МАТЕРІАЛ"
LIMITED LIABILITY COMPANY «PRIME MATERIAL»

Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21 км. Старокиївської дороги, 38
65025

Prime Material Взуття:
Відділ гуртових продажів

моб.тел.: +38 (093) 883-78-87 

Україна, м.Київ, вул. Дегтярівська, 53-А, БЦ 《Соціум》
e-mail:shoes@prime-material.com
Відділ роздрібних продажів
моб.тел.: +38 (068) 256-31-92
 +38 (097) 354-85-33

Виробництво:
м. Прилуки

Prime Material™

Шкіряна корпорація "Prime Material™" займається виробництвом та імпортом шкіри з 1994 року. Виробничі підприємства, що випускають готову шкіру для Prime Material™, розміщені в країнах з багаторічними шкіряними традиціями та сучасними технологіями — в Італії, Латинській Америці та інших провідних «шкіряних» регіонах.
Найновіші технології та досвід кращих фахівців галузі дозволяють зробити якісний продукт, що відповідає всім вимогам найвибагливіших клієнтів.

Основні переваги шкіряної корпорації "Prime Material™":

сертифікат якості "Original Rich™" - це кілька ступенів контролю на етапах виробництва шкіри, а також постійний контроль на відповідність фізико-механічним та гігієнічним вимогам;

стабільність поставок та велика складська програма в Італії та Україні дозволяє виконати будь-яке замовлення у найкоротші терміни;

високий професійний рівень та кваліфікація фахівців корпорації "Prime Material™", їхнє вміння дотримуватися світових ринкових трендів, а також гнучка цінова політика компанії - найважливіші фактори успішності самого підприємства.

Фахівці корпорації "Prime Material™" відстежують усі тенденції шкіряного ринку та пропонують найпопулярніші кольори та фактури меблевої, автомобільної та взуттєвої шкіри.
Корпорація "Prime Material™" - це символ багаторічної співпраці фахівців шкіряної галузі, втілений у відборі найкращої шкіри з різних країн світу.
Відділ гуртових продажів:
+38 (093) 883-78-87

Відділ роздрібних продажів:
+38 (068) 256-31-92
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy