Pelle Ricca

Елегантна колекція підібраних благородних шкір найвищої якості, що ідеально підходить для виробництва меблів у різних стилях. Ретельний відбір сировини преміум якості, чітке дотримання та контроль всіх етапів виробництва, допомагають створити унікальний у своєму роді продукт. Відсутність механічної обробки лицьової сторони дозволяє зберегти максимально натуральну
поверхню, не порушуючи волокна, відповідальні за міцність продукту. Це робить шкіру виключно
універсальної та надійної у використанні, а рідкісні дефекти, такі як різниця у поверхні малюнка
або дрібні зморшки, не знижують якості, а лише підтверджують натуральність, красу та природну
шляхетність шкіри.

art. Nativo Lux

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,0-4,8 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: лицьовий товар із зернистістю

фарбування: напіванілінове

ефект: двотонний з легкою плямистістю

 

art. NATIVO LUX - натуральна напіваналінова шкіра з легкою ледь помітною зернистою фактурою. Делікатне коригування поверхні дозволяє зберегти природну м'якість і шовковистість. Складна технологія двоколірного фарбування з легковловим ефектом «плямистості» - допомагає отримати дуже ніжний та плавний перехід від світлішого відтінку до темного. Історично перевірені методи обробки сировини та технології фарбування, дають в результаті сучасний та елегантний продукт – гарну шкіру з ідеальною та бездоганною поверхнею. Незважаючи на такий багатоетапний процес обробки, шкіра цієї категорії зберігає всі переваги натурального матеріалу – фактуру, колір, запах та стійкість до механічних впливів.

art. Opera

товщина: 0,9 -1,1 мм.

середній розмір шкір: 4,0-4,5 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: натуральна лицьова

фарбування: напіванілінове

ефект: оксамитова матова поверхня

 

art. OPERA — шкіра з ледь помітним коригуванням поверхні, яка дозволяє зберегти натуральність шкір вищої якості. Багаторічний досвід виробництва, ідеально відточені процеси та вивірені рецептури у фарбуванні роблять шкіру цієї категорії особливою та винятковою. Наповненість фактури, глибина та насиченість кольору – результат інноваційних методів виробництва. Шкіра має максимально збережену натуральну поверхню, яку вдається отримати завдяки використанню найякіснішої сировини та мінімальної фізичної та хімічної обробки.
Палітра кольорів колекції створена згідно з провідними трендами італійських виробників меблів. Вдале поєднання технологічних тонкощів та ефектів у фарбуванні допомагає створити унікальний продукт, що значно виділяється серед інших на ринку.

art. Novello

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,0-5,0 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: тиснення «dolce federica»

фарбування: напіванілінове

ефект: оксамитова матова поверхня

art. NOVELLO - це ідеально адаптований продукт для ринку майбутнього. Він призначений для сучасного споживача, більш вимогливого у сфері якості, стилю та елегантності, але раціонального у ціновій політиці. Артикули цієї групи з делікатною скоригованою поверхнею, дивно повторюють за своєю фактурою та зовнішніми даними натуральну шкіру найвищої якості. Ідеально відібрана сировина дозволяє створити колекцію шкір з максимальною природною лицьовою поверхнею. Витончений напівматовий блиск, оксамитова на дотик поверхня - характерні риси цього виключно продукту, що поєднує в собі сатинову гладкість і ніжність шкіри з високими показниками міцності та еластичності.

art. Sheridan

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,0-4,5 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: лицьовий товар із зернистістю

фарбування: напіванілінове

ефект: однотонний

art. SHERIDAN - м'яка, гладка, витончена шкіра з природною дрібнозернистою натуральною поверхнею. Для виробництва даного артикула використовуються шкіри високої якості. Лицьовий шар шкір цієї групи залишається практично недоторканим, а це означає, що вони мають такі цінні якості як еластичність і пружність, вони дуже приємні на дотик, і в той же час мають високі показники зносостійкості. Шкіри добре дихають і швидко приймають температуру тіла, створюючи почуття особливого комфорту як у холод, так і в спеку.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy