Pelle Vintage

Важливим аспектом даної колекції є використання особливих технологій виробництва для надання шкірі цієї категорії різних «родзинок» та ефектів, які неможливо повторити в іншому оббивному матеріалі.

art. Brush-off

товщина: 0,9 -1,1 мм.

середній розмір шкір: 4,0-4,5 кв.м

походження сировини: non EU (Регіони Азії)

поверхня: незакріплений верхній шар, тиснення «сельва»

фарбування: двотонне спеціальними складами, готовими до освітлення.

ефект: двотонне, готове до освітлення.

 

art. BRUSH-OFF – унікальна шкіра, яку можна самостійно зістарити за допомогою спеціально рекомендованих складів. Шкіра фарбується у певний колір, цей колір надалі є основою, яка проявлятиметься при стиранні верхнього шару. Поверхня тісниться плитою з великими прожилками і забарвлюється в базовий колір, ідентично до технології виробництва шкіри типу «мадрас», потім на поверхню наноситься шар спеціального складу, який при розтиранні різними рідинами (навіть водою або мильним розчином не більше PH50) розмивається і таким чином виходить зістарений ефект «Brush-off».

Ця технологія старіння шкіри, дає можливість зробити ваш виріб справді унікальним і єдиним у своєму роді, кожен із етапів у цьому незвичайному процесі відбувається вручну. М'який перехід двох кольорів, вдало відтінюється завдяки фактурній поверхні шкіри та елегантному блиску.

ВАЖЛИВО! У цій технології обов'язково необхідно провести попереднє тестування на окремій частині шкіри, щоб переконатися в правильності нанесення складу і відпрацювати необхідну інтенсивність кольору.

МОЖЛИВА МІГРАЦІЯ КОЛЬОРУ

art. Nubuck

товщина: 1,2 -1,4 мм.

середній розмір шкір: 3,5-4,0 кв.м

походження сировини: non EU (індійський буффало)

поверхня: делікатна оксамитова

фарбування: натуральні барвники

ефект: нубукована поверхня

 

art. NUBUCK VINTAGE - вінтажна шкіра Buffalo з нубукованим ефектом, що досягається за допомогою делікатного підшліфування лицьової сторони, при цьому м'яко відтіняє природні мітки на шкірі - подряпини, зморшки та ділянки, що відрізняються забарвленням і структурою від загального фону. Нубукована шкіра є дуже вимогливим продуктом і без відповідного догляду в місцях інтенсивного використання вона темніє і починає блищати, що є наслідком особливих властивостей і ніжності нубука - це не можна вважати дефектом. З часом змінює свій первозданний вигляд, стаючи більш оксамитової ніжною на дотик.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy