Soft Leather

Soft Leather це натуральна меблева шкіра з покриттям підвищеної міцності. У процесі виробництва лицьове покриття піддається шліфуванню та корекції, що робить можливі вади мінімально помітними. Після фарбування на шкіру наноситься глибоке тиснення із зерном середнього розміру. Потім шкіра покривається найтоншим шаром поліуретанового лаку, стійкого до механічних впливів, різних забруднень та впливу вологи.

Soft leather

товщина: 0,9-1,1 мм.

середній розмір шкір: 3,5-5,0 кв.м

походження сировини: non EU (вир-во Італія)

поверхня: тиснення «мадрас»

фарбування: пігментованими барвниками

ефект: однотонне, двотонне, перламутр

 

Шкіра класу Soft Leather — найпопулярніша у світі, вона проста у догляді та зносостійка. Найкраще співвідношення ціна – якість, це шкіра зі скоригованим лицем та середньозернистим малюнком лицьової поверхні має всі властивості натуральної меблевої шкіри. Хоча і не так делікатна і шовковиста як дорожчі артикули.

Програма "комбінація"

Шкіряна корпорація Prime Material™ розробила програму комбінування матеріалів «ШКІРА + ШКІРЗАМІННИК» для виготовлення м'яких меблів. У комбінації натуральну шкіру використовують для основних м'яких елементів, які схильні до найбільшого навантаження в процесі експлуатації – сидіння, спинки та підлокотники, а шкірозамінник використовують для декору та оббивки твердих елементів, таких як задня стінка та нижня основа виробу. Таке рішення дозволяє значно скоротити собівартість м'яких меблів.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy