Pelle Prestige

Добірка потовщених шкір, які вважаються одними з найнадійніших, міцніших і довговічніших. Для цієї колекції характерна "великозерниста" лицьова поверхня. Завдяки ретельному відбору сировини та інноваційним методам виробництва нам вдалося створити продукт з унікальними тактильними властивостями. М'ясиста та щільна текстура шкіри, що відтіняє всю глибину та насиченість кольору – створює ідеальний баланс між візуальним сприйняттям та комфортом у дотиках. Природність продукту делікатно підкреслюється нерівномірністю поверхні, а дрібні зморшки та подряпини не знижують якості, а лише підкреслюють красу та натуральність виробу. Еластична та міцна, вона чудово виглядає у великих та об'ємних моделях, при цьому дуже зносостійка та стійка до механічних пошкоджень.

art. Florida

товщина: 1,2 -1,4 мм.

середній розмір шкір: 3,5-5,0 кв.м

походження сировини: non EU (вир-во Італия)

поверхня: тиснення «dollaro»

фарбування: пігментованими барвниками

ефект: однотонний або двотонний

art. FLORIDA - натуральна шкіра з високими показниками: пружна та зносостійка. У процесі виробництва лицьове покриття піддається шліфуванню та корекції, а потім тисненню з малюнком «долларо». Завдяки складній та багатоетапній обробці та фарбуванню за допомогою пігментів, шкіра набуває рівномірного малюнку по всій площині. Наймасовіший у співвідношенні ціна - якість

Програма «комбінація» Для артикулів даної групи доступна програма комбінування матеріалів «ШКІРА + ШКІР ЗАМІННИК». Таке рішення дозволяє значно знизити собівартість виробу. У комбінації натуральну шкіру використовують для основних м'яких елементів, які піддаються найбільшому навантаженню в процесі експлуатації – сидіння, спинки та підлокітники, а шкірозамінник використовують для декору та оббивки твердих елементів, таких як – задня стінка та нижня основа виробу

art. Imperial

товщина: 1,3 -1,5 мм.

середній розмір шкір: 4,3-5.0 кв

походження сировини: добірна з Південної Америки

поверхня: природна з розбивкою

фарбування: натуральні анілінові барвники

ефект: з легким двотоном

 

art. IMPERIAL повнолицева шкіра із збереженою природною поверхнею. Натурально м'яка і шовковиста на дотик, але напрочуд м'ясиста і щільна. Особливий метод фарбування аніліновими барвниками в дубових бочках, у яких пігменти кольору поглинаються природним шляхом, дозволяє досягти вражаючої глибини та наповненості кольору. Секрет її м'якості полягає у товщині, натуральних жирових наповнювачах та підтримці особливого температурного режиму в процесі барабанної розбивки.
Дивовижна закономірність: чим м'якша і приємніша шкіра на дотик, тим яскравіше вираженою стає нерівномірність поверхні, краї та центральні частини шкіри можуть разюче відрізнятися фактурою та нерегулярністю малюнка.

Візуальна естетика натурального вигляду, автентично виділяється завдяки «природним міткам» на шкірі – подряпини та шрами, укуси та зморшки – не дозволяють засумніватися у натуральності виробу.

art. Montana

товщина: 1,2 -1,4 мм.

середній розмір шкір: 4,0-4,8 кв.м

походження сировини: Південна Америка

поверхня: барабанна розбивка

фарбування: захисне пігментоване

ефект: двотонн

 

art. MONTANA - натуральна пігментована шкіра, максимально натуральне лице та фактура підкреслені глибиною кольору, товщиною та надзвичайною еластичністю в роботі за рахунок спеціальних методів обробки та просоченню натуральними жирами та наповнювачами під час виробництва шкіри. Потовщена поверхня шкіри піддається делікатній обробці, а потім розбивається в спеціальних барабанах, завдяки чому шкіра набуває дивної м'якості та шовковистості.

Всі ці копіткі процеси допомагають створити продукт еталонної якості. Поєднання комфорту, естетики та високої міцності в експлуатації захопило найпрестижніших виробників м'яких меблів усього світу.

Вся колекція складається із пастельних тонів модної палітри 2022 року. Для створення такої гами застосовується пігментне фарбування, але воно настільки легке та технологічно вивірене, що тактильні відчуття залишаються чудовими.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy