Шкіряна корпорація "Prime Material™" займається виробництвом та імпортом шкіри з 1994 року. Виробничі підприємства, що випускають готову шкіру для Prime Material™, розміщені в країнах з багаторічними шкіряними традиціями та сучасними технологіями — в Італії, Латинській Америці та інших провідних «шкіряних» регіонах.
   Найновіші технології та досвід кращих фахівців галузі дозволяють зробити якісний продукт, що відповідає всім вимогам найвибагливіших клієнтів.
   
     Основні переваги шкіряної корпорації "Prime Material™":
 
сертифікат якості "Original Rich™" - це кілька ступенів контролю на етапах виробництва шкіри, а також постійний контроль на відповідність фізико-механічним та гігієнічним вимогам;
 
стабільність поставок та велика складська програма в Італії та Україні дозволяє виконати будь-яке замовлення у найкоротші терміни;
 
високий професійний рівень та кваліфікація фахівців корпорації "Prime Material™", їхнє вміння дотримуватися світових ринкових трендів, а також гнучка цінова політика компанії - найважливіші фактори успішності самого підприємства.
 
Фахівці корпорації "Prime Material™" відстежують усі тенденції шкіряного ринку та пропонують найпопулярніші кольори та фактури меблевої, автомобільної та взуттєвої шкіри.
Корпорація "Prime Material™" - це символ багаторічної співпраці фахівців шкіряної галузі, втілений у відборі найкращої шкіри з різних країн світу.
Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21 км. Старокиївської дороги, 38
65025

м. Київ
+38 (050) 492 - 10 - 86
+38 (097) 865 - 00 - 68
e-mail: info@prime-material.com

Prime Material Взуття:
Відділ продажів:
м. Київ, пров. Куренівський, 17
+38 (097) 354-85-33
email: shoes@prime-material.com 

Виробництво:
м. Прилуки, вул. Земська, 76-а
Пожалуйста, заполните необходимое поле.
Image
Our Social Media:
For Shoes/ для обуви :
For Prime Material:
For Кожуал