Вінтажні (Pull-up)

Делікатна колекція натуральних шкір з вишуканою та елегантною поверхнею, по праву відноситься до категорії елітних. Основне завдання при виготовленні цих шкір — це максимальне збереження натурального «лиця» шляхом відбору найякіснішої сировини та використанням удосконалених рецептур та технологій виробництва з мінімально можливою обробкою.
У процесі дублення ці шкіри фарбують напівпрозорими натуральними барвниками та восковими складами, у зв'язку з чим на поверхні зберігаються природні мітки – ділянки, що відрізняються забарвленням та структурою від загального фону. Шкіри досить м'які та тонкі, але в той же час характеризуються високою міцністю та еластичність, ідеально підходять для реставрації старовинних меблів та виробництва стильних меблів типу Chesterfield.

Для цієї групи ми також пропонуємо різноманітні тиснення, орнаменти.

Глянсові вінтажні шкіри

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: делікатна глянсова повнолицева

фарбування: воскове натуральне

ефект: «pull-up» старене

 

Глянсові вінтажні шкіри – ефект старіння «вінтаж», що м'яко підкреслює подряпини та заломи, з'єднаний з легким тонуванням Pull-up, шкіра при натягу світлішає і створюється ефект патини. Ефект Pull-up надає шкірі виняткового характеру та впізнаваності. Просочення особливими масляними складами надає шкірі благородного блиску і робить її шовковистою на дотик. Шкіри даного артикула повнолицеві, фарбуються природними аніліновими барвниками, згодом можуть змінювати свій вигляд і структуру, стаючи ніжнішими на дотик, створюється ефект велюру.

Матові вінтажні шкіри

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: добірна Південна Америка

поверхня: делікатна матова

фарбування: воскове натуральне

ефект: «pull-up» вінтаж зістарений

Матові вінтажні шкіри – головною особливістю меблевих шкіряних матеріалів цієї колекції є ефект старіння Pull-up (Пул-ап). Така шкіра при натяжінні стає світлішою і проявляється ефект патини. Ефект Pull-up (Пул-ап) досягається завдяки особливому просоченню натуральними складами з воску. Шкіряні матеріали цього артикулу повнолицеві, фарбуються натуральними природними аніліновими барвниками. Вони дуже тонкі, але водночас мають високу міцність.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy