Сервіси

Image
Зразки. Погодження партії. Особливості

Зразки шкіри. Погодження партії шкіри.

Важливо розуміти, що зразки шкір, представлені в каталозі Prime Material, відображають ідею кольору, фактури та особливості артикула, з якого буде виготовлено виріб, але не є еталоном партії готової продукції.
У зв'язку зі складністю виробництва шкіри, від партії до партії може спостерігатися відмінність у структурі, відтінку, та ступені блиску поверхні шкіри. У зв'язку з цим не рекомендується використовувати шкіри з різних виробничих партій для виготовлення комплекту меблів у разі подальшого доукомлектування. Щоб уникнути непорозумінь, для затвердження кінцевого виду виробу, необхідно до моменту старту його виробництва, подивитися та узгодити зразок шкіри, з якої вироблятиметься виріб. Для узгодження зразка фабрика виробник на вимогу може надати шматочок шкіри з виробничої партії покупцю для узгодження. Також необхідно враховувати, що на одній шкурі, відповідно і в готовому виробі, фактура і колір може відрізнятися в залежності від частини шкури.

Особливості роботи з артикулами.

Важливо пам'ятати!
Купуючи меблі додому або використовуючи шкіряні меблі в інтер'єрах барів, ресторанів, готелів - важливо не забувати про те, що шкіра - це натуральний продукт, який виготовляється з натуральної сировини. У зв'язку з цим є низка особливостей, про які необхідно пам'ятати: відтінок шкіри може відрізнятись від партії до партії. Це викликано тим, що шкіра може вироблятися із сировини, закупленої у різних регіонах, від пори року, коли виробляється кінцевий продукт тощо.
Тому для оформлення одного інтер'єру необхідно використовувати шкіру з однієї партії.
Фахівці "Prime Material™" не рекомендують використовувати в одному приміщенні або одному наборі м'яких меблів (диван + крісло) шкіру з різних виробничих партій, тому що це призводить до різновідтінку. Якщо доводиться доповнювати шкіряні меблі до вже існуючих, то ВАЖЛИВО дуже серйозно підійти до цього питання. Вам потрібно знати партію шкіри, з якої вже пошиті Ваші меблі, для того, щоб можна було максимально точно підібрати відповідний артикул. У випадку, якщо не вдалося цього уникнути, необхідно заздалегідь узгодити з фабрикою та компанією Prime Material™ замовлення цієї шкіри.

 


Особливості шкіри та технології

Image
Шкіряне виробництво
Натуральна шкіра - матеріал, який люди почали обробляти одним з перших, тому обробка шкіри має право вважатися найдавнішим ремеслом, яким коли-небудь займалася людина. Зі шкіри виготовляли практично усе, техніка виготовлення речей зі шкіри розвивалася, предмети побуту перетворювалися на справжні витвори мистецтва. Протягом багатьох століть принципи та технологія виробництва натуральної шкіри удосконалювалася і до середини 20 століття сформувалися у сучасну високотехнологічну індустрію, сукупність безлічі спеціальних, узгоджених між собою хімічних та механічних операцій.
При всьому розвитку техніки та появі нових синтетичних матеріалів – шкіра продовжує притягувати до себе все нових прихильників та шанувальників. У наш час вироби з натуральної шкіри мають великий попит, незважаючи на їх часто високу ціну.
Натуральна шкіра - це шкіра різних тварин, що пройшла складну технологічну обробку. Основна мета цього процесу – зберегти прижиттєві властивості та структуру натуральної шкіри, покращити фізичні, фізико-механічні та хімічні властивості структурних елементів. Вважається, що найбільш високоякісна шкіра робиться зі шкур великої рогатої худоби.
Процес переробки шкір до готової шкіри спрощено можна розглядати як сукупність трьох основних етапів:
1. Підготовчий етап
2. Дубильний етап
3. Оздоблювальний етап.

Існує правило, чим вища якість первинної шкіри, тим менше етапів у технологічному циклі її обробки до готової шкіри. За способом і характером обробки лицьової поверхні шкіри з максимально збереженим «обличчям» покриваються напівпрозорим натуральним аніліновим покриттям, у зв'язку з чим вони зберігають природні мітки, дрібні шрами і укуси, що зажили, що не є дефектом або браком, а лише надає виробу унікальність. Шкури зі значною наявністю пороків піддаються додатковій обробці (шліфуванню) з подальшим покриттям пігментними складовими, а згодом тиснені дрібнозернистим, середньозернистим або крупнозернистим тисненням.
За кольором, меблеві шкіри поділяють на чорні, кольорові, багатобарвні, матові та блискучі з нанесенням прозорої лакової емульсії.


Документація

Image
Сертифікати якості

Сертификат качества TÜV на мебельную кожу скачать

Сертификат качества TÜV на автомобильную кожу скачать

Зворотній зв'язок

Пожалуйста, заполните необходимое поле.
Image
Соціальні мережі: Prime Material
Соціальні мережі: Кожуал
Контакти з нами
Україна:

Центральний офіс
Україна, м. Одеса
21й км Старокиївської дороги, 38
65025

м. Київ
+38 (050) 492 -10-86
+38 (097) 865 -00-68
e-mail: info@prime-material.com