Гладкі та анілінові

Особливість цієї групи шкіряних матеріалів полягає в тому, що вона є лицьовою шкірою з мінімальним коригуванням обличчя та натуральним дрібнозернистим малюнком з досить складними ефектами та технологіями фарбування.

Гладкі шкіри

товщина: 0,9 -1,1 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: натуральна повнолицева

фарбування: напіванілінове

ефект: оксамитова матова поверхня

Гладкі шкіри - особливість цієї групи шкіряних матеріалів полягає в тому, що вона є лицьовою шкірою з мінімальним коригуванням обличчя і має дрібнозернистий натуральний малюнок. За рахунок того, що шкіри піддають мінімальній первинній обробці, вони зберігають природні мітки, такі як, невеликі шрами і укуси, що зажили, такі мітки не вважаються дефектом або браком, а навпаки надає меблям благородство і унікальність, це явище характерне для всіх натуральних шкіряних матеріалів. Лицьовий шар шкір цієї групи залишається практично недоторканим, а це означає, що вона має такі цінні якості як еластичність і пружність, вона дуже приємна на дотик, і в той же час має високі показники зносостійкості.

Анілінові шкіри

товщина: 0,8 -1,0 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: преміальне європейське

поверхня: делікатна глянсова повнолицева

фарбування: натуральними барвниками

ефект: натуральний блиск

 

Анілінові шкіри - повнолицеві анілінові шкіри, які відносяться до категорії елітних та дорогих, з природною збереженим лицем. Шкіра в цьому артикулі дуже тонка, але вона характеризується досить високою еластичності та міцністю. У процесі дублення шкіри фарбують натуральними напівпрозорими барвниками, у зв'язку з цим вони зберігають свої природні мітки, всі дрібні шрами та укуси, отримані за життя тварини, це не є браком або дефектом, а надає меблевому виробу унікальності. Меблі зі шкіри це завжди престижно та шикарно.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy