Зернисті та потовщені

Зернисті колекції шкір характеризуються фактурною текстурою зерна, що виражає традиційний вид шкіри для оббивки. Злегка посилена текстура гарантує велику однорідність, хромове дублення та фарбування барвника забезпечують м'якість та еластичність у роботі. Гама кольорів варіюється від ніжних нейтральних до насичених відтінків, що надає елегантності будь-якому інтер'єру.

Дрібнозернисті шкіри

товщина: 0,9-1,1 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: добірне європейське

поверхня: скоригована

фарбування: пігментованими барвниками

ефект: однотон, двотон або перламутр

Дрібнозернисті шкіри – натуральна меблева шкіра з скоригованою поверхнею, в технологічному процесі виробництва піддається легкій корекції та закріплюється засобами на водній основі. Для виготовлення цих колекцій шкіри використовується європейська сировина та особлива технологія дублення й механічної обробки, що впливає на її м'якість та еластичність.

Потовщені шкіри

товщина: 1,2 -1,4 мм.

середній розмір шкір: 4,5-5,0 кв.м

походження сировини: добірне, Південна Америка

поверхня: крупнозерниста потовщена

фарбування: пігментованими барвниками

ефект: однотон, двотон, millipunte

Потовщені шкіри – особливість цієї колекції шкір полягає в тому, що вона є щільною, потовщеною лицьовою шкірою з натуральною розбивкою, досягнутою шляхом пом'якшення в барабанах. Первинна обробка надає натуральній шкірі особливу еластичність та повітряну текстуру. За такої обробки зберігається більшість природних міток на шкірі, що з'явились за життя тварини – дрібні шрами і укуси. Плямистий ефект досягається за допомогою складної технології фарбування. Шкіри дуже м'які, але в той же час мають дуже високу міцність і відмінну стійкість до стирання.

Відділ продажів:
+38 (067) 445-80-98
© 2022 «PRIME MATERIAL» LLC. All rights reserved.
Про нас Shop Privacy Policy